צריכים כסף? איך עושים כסף באינטרנט? האם יש דבר כזה כסף קל?
מחפשים עבודה מהבית או הכנסה נוספת שתייצר לכם עוד כסף, הגעתם למקום הנכון.
קל למצוא באתר כסף את השיטה המתאימה לכם לעשות כסף באינטרנט ולהתחיל להרוויח כסף, במקום לדבר

13.12.2011

איך לחסוך כסף בחורף עם ייבוש כביסה מהירכסףאיך לחסוך כסףאיך לחסוך בהוצאות הבית ›  איך לחסוך כסף בחורף עם ייבוש כביסה מהיר
מייבש כביסה זו לא אהבת חיי
אם קראתם בבלוג שלי מספיק פעמים בארבע השנים האחרונות, סביר להניח שאתם כבר יודעים כמה אנחנו לא מחבבים מייבשי כביסה בבית. אם אתם לא יודעים את זה, זה כאיל ואתם לא יודעים שום דבר על כסף בכלל, בחיי! וזו גם הוכחה ניצחת לכך שלא קראתם מספיק פוסטים בבלוג הזה, שזה קצת תמוה, לאור העובדה שיש כאן כמה מאות כאלה, שיכולים לשדרג את החיים שלכם פלאים בכמה צעדים ממש קלים ופשוטים, שבסופם, ובקרוב מאוד – פשוט יישאר לכם הרבה יותר כסף בארנק, אז למה, למה לא לקרוא וליישם??
איך לחסוך כסף כל השנה?
ועכשיו נחזור לסיבה שלשמה התכנסנו כאן היום: איך לחסוך כסף בחורף על ידי ייבוש כביסה סופר מהיר.
אנחנו לא אוהבים מייבשי כביסה מכמה סיבות עיקריות: אחת, הם עולים הרבה כסף. שתיים, הם מתקלקלים ואז צריך לתקן אותם ולשלם על התיקון כסף. שלוש, הם שוב מתקלקלים ואז כבר אי אפשר לתקן אותם וצריך לקנות מייבש כביסה חדש שוב בהרבה כסף. סיבה רביעית היא, שייבוש כביסה במייבש כביסה צורך הרבה חשמל וזה מאוד לא אקולוגי, ושוב – עולה הרבה כסף ומבזבז המון חשמל. והסיבה האחרונה היא שהמייבש פשוט הורס את הבגדים. הוא מקמט אותם, מוציא להם את כל הריח הכיפי של מרכך הכביסה ומוציא מהם יותר מדי חוטים.
אי לכך ובהתאם לזאת, אנחנו תולים כביסה על החבל והיא נשארת הרבה יותר רעננה וישרה, והרבה פחות מקומטת. בקיץ זו ממש לא בעיה, השמש כאן מספיקה כדי לייבש כל דבר תוך יום אחד בדיוק.
לחסוך כסף על חשמל בחורף
מה עושים בחורף?
התחלנו לתלות את הכביסה על מתקן תליית כביסה ביתי, זה שעולה 50 שקל, אתם יודעים, המתקפל.
חשבנו שנשתמש בו רק מדי פעם, ובכל זאת נפעיל את המייבש בחורף.
אך מה גילינו? לשמחתנו, מצאנו שהבגדים מתייבשים בחורף על המתלה, אפילו מהר יותר מאשר בקיץ.
הסיבה לכך פשוטה מאוד. את מתלה הכביסה שלנו הצבנו ליד המזגן, שפועל על חימום בחורף, והפלא ופלא – תוך מספר שעות מרגע תליית הבגדים הרטובים, הכביסה יבשה לחלוטין. מה שנקרא, לאחד ביזבוז אנרגיה. אם כבר נחטוף חשבון חשמל מהסרטים על הדלקת החימום בחורף, לפחות שבזמן הזה הוא גם ייבש את הכביסה.
אנחנו גמרנו עם מייבשי כביסה, נראה לי שלתמיד. כמה חסכוני, ככה סביבתי וירוק. חורף נעים וכביסה ריחנית לכולם!
אתם יכולים לקרוא עוד על טיפים לחיסכון בחשמל בחורף , חיסכון בחשמל בקיץ, מייבש כביסה גז

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה