צריכים כסף? איך עושים כסף באינטרנט? האם יש דבר כזה כסף קל?
מחפשים עבודה מהבית או הכנסה נוספת שתייצר לכם עוד כסף, הגעתם למקום הנכון.
קל למצוא באתר כסף את השיטה המתאימה לכם לעשות כסף באינטרנט ולהתחיל להרוויח כסף, במקום לדבר

7.12.2010

110 מיליארד דולר דלמטים, או: מה אובמה יכול לעשות עם השטרות הפגומים


כמה כסף עולה כסף? אני שמעתי את השמועה, 12 סנט לשטר ?? ואו, יכולתי לתת לכם הצעת מחיר טובה יותר :) לא, בצחוק.
מסתבר כי הבנק הפדרלי הדפיס שטרות דולר פגומים בשווי 110 מיליארד דולר, אם לא איכפת לכם. אי אפשר לגרוס את כל השטרות מכיוון שזה יעלה הון. כל שטר עולה כך וכך סנטים, כי בכל זאת להדפיס שטרות זה עסק יקר. במיוחד אם רוצים לכלול בהם אמצעי אבטחה נוגדי זיוף וכו' כאלה ואחרים.
גט ת'יס: אי אפשר גם לגרוס רק את השטרות הפגומים, מאחר וצריך למיין את השטרות הפגומים מהשטרות התקינים. אוי לי. מי יישב למיין את כל זה? הנה פתרון לבעיית האבטלה! זה ייקח אולי מיליארד שנה ויעלה איזה מיליארד דולר, אבל יפתור בעיות חברתיות סוציו אקונומיות על הדרך.
ממה שהבנתי מנסים להמציא איזו תוכנה שתזהה מוץ מתבן, כלומר תברור את השטרות הטובים ותמנע את גריסתם.
זה הזכיר לי כמה קומדיות פעולה מצחיקות שנעשו בשנות ה 80 וה 90, על מה קורה כשנותנים יותר מדי כסף שלא באמת שווה משהו, בידיים הלא הנכונות.
לרגל האירוע המר הזה, החלטתי לעוץ כמה עצות מועילות לכבוד הנשיא ברק אובמה, רק למקרה שהוא עוקב אחרי הבלוג שלי, כמובן. אנחנו שונאים להפסיד כסף ועוד יותר לבזבז כסף לשווא, וחבל לפזר כשאפשר למחזר.
אז להלן כל הרעיונות המצוינים שהוא יכול לעשות עם 110 מיליארד דולר השוכבים להם כאבן שאין לה הופכין בכספות כבירות במרתפי הבנק המרכזי, או איפה שזה לא יהיה. פרזידנט אובמה, ת'יס איז פור יו:
1. להשתמש בשטרות למשחקי מונופול בחורף עם הילדות. החורף בוושינגטון מאוד קשה וכמעט שאי אפשר להוציא את האף מהבית (הלבן). משחק מונופול משפחתי עם מישל והבנות, יפה הוא לחיזוק הקשר המשפחתי והנו בבחינת "זמן איכות" מרגיע עם בני המשפחה.
2. כאמור, מיון השטרות באופן ידני ישיג שתי ציפורים במכה אחת. תיפטר מהשטרות ומבעיית האבטלה בכל המדינה, בכך שתספק לאזרחים תעסוקה מועילה, מרגיעה ומכניסה כאחד.
3. אם כל זה לא עוזר, הרשה לי להמליץ לך על ספר קיפולי אוריגמי מקסים בשם: "אוריגמי למתחילים – 101 חיות מתוקות וקלות להכנה", ובו תוכל ליצור חיות מחמד או ספארי קסומות מקיפולי שטרות, מעשה ידייך להתפאר, ולתת אותן במתנה לחברייך לחגים, ימי הולדת או חנוכת בנק חדש.
בהצלחה מר אובמה, וזכור: פעל מהר, זה מטורף לא למחזר.
קראו עוד סיפורי הצלחה עם כסף, איך לעשות כסף.
חיזרו גם אתם, כמו הנשיא אובמה, לבקר בדף הבית של הבלוג: כסף

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה