צריכים כסף? איך עושים כסף באינטרנט? האם יש דבר כזה כסף קל?
מחפשים עבודה מהבית או הכנסה נוספת שתייצר לכם עוד כסף, הגעתם למקום הנכון.
קל למצוא באתר כסף את השיטה המתאימה לכם לעשות כסף באינטרנט ולהתחיל להרוויח כסף, במקום לדבר

15.11.2010

מכונת זמן – הדרך הבדוקה להצבת מטרות יעילה בעסק שלכם!


לא, זו לא תוכנית אפילייט חדשה שהצטרפתי אליה. לא, אינני מנסה למכור לכם מכונת זמן כדי לעשות כמה ג'ובות מהצד באמצעות קבלת עמלות שמנות ממכירת מוצרי שותפים מההזויים ביותר שנראו במזרח התיכון.
לא, אין לי באמת מכונת זמן, ואם הייתה לי יכולתי להרוויח הרבה יותר כסף באמצעות מעבר לתוצאות הלוטו של שבוע הבא, מאשר בנסיון למכור לכם מכונת זמן, נכון?
גם אין לי אחיזה בכל טענה שהיא בדבר קיומה האמיתי והמוחשי של מכונת זמן כזו, לפחות לא בגבולות חוקיות הזמן-מרחב-אנרגיה שאנו מכירים בעולמנו הגשמי. למרות שאם ממש תתעקשו, וודאי יימצאו כמה מטורללים באיביי שימכרו לכם מכונות זמן "על אחריותכם הבלעדית, ללא כל ערובה ובלי החזרות", כמובן. כל מה שאתם צריכים זה לשלוח להם כסף, ואתם בדרך הנכונה לשומקום : )
הפעם רציתי לדבר על היכולת המנטלית שלכם לנסוע בזמן. בבקשה אל תחשבו שהשתגעתי, אמנם מאז הגג של השכנים שלי נדרשת כאן הקפדה מאומצת יותר על הפרטיות שלי, ועל כן השימוש ברפפות בביתי נעשה פופולרי מעט יותר, מה שגורם לי אולי להיחשף לכמות פחותה יותר של אור יום ביממה. אבל סבורני שתופעה מטרידה זו אינה מתרחבת למימדים מסוכנים, כלומר שפיותי טרם נפגעה.
אם אתם רוצים לעשות כסף, ויש לי יסוד סביר להאמין שאתם אכן רוצים, כדאי שתבינו היטב מה הדרך שעליכם לסלול לכיוון המטרה הנאה הזו.
עד כאן זה פשוט מאוד. יש לכם עסק אינטרנטי, שיווק שותפים, פרסומות, מכירות ברשת וכל דרך אחרת שמניבה לכם כסף אמיתי באמצעות עזרים מהעולם הקיברנטי. השאלה היא מה אתם צריכים לעשות כדי למנף את העסק הזה, ובמילים פשוטות: איך להכניס יותר כסף לעסק שלכם, או איך להוציא פחות כסף עם הזמן? והכי טוב: גם וגם.
אוה! שאלה מצוינת.
הנה טריק מחשבתי קטן וכייפי שיכול להכניס בכם מוטיבציה לפעולה, כלומר לצוד כסף כמו שתמיד רציתם.
סעו קדימה בזמן. הי, חכו – מי נתן לכם רשיון? ככה לא נוהגים.
כמו במכונית, כך במכונת זמן מחשבתית, עליכם לנהוג משנה זהירות. כלומר, לתכנן מסלול ולשים חגורות בטיחות. להסתכל לצדדים ולעצור לפעמים.
ככה בערך תיראה מפת ה gps הוירטואלית שלכם, בנהיגה לא- שלוחת הרסן שלכם במרחבי הזמן:
הסתכלו על חייכם באמת. הסתכלו על סדר היום שלכם, בחנו היטב את הפעולות שאתם עושים במשך היום. עשו זאת בכנות גמורה. אל תגידו לעצמכם שאתם עובדים מהבית 12 שעות ביום כשאתם למעשה עובדים שעה ביום וכל השאר זה גלישה באתרי חדשות (במקרה הטוב) ופיטפוטים בפורומים / פייסבוק. רוצים להרויח כסף בשביל עצמכם? תהיו כנים עם עצמכם. עצמכם הוא אמנם בוס לא ממש קשוח, כלומר קל לעבוד עליו ולמרוח אותו בתירוצים ושקרים, אבל תכל'ס אתם עובדים רק על עצמכם ופוגעים בסיכויים שלכם להרוויח כסף אחת ולתמיד.
לאחר שמיפיתם את הפעולות שלכם, את סדר היום שלכם ואת המשימות שאתם משלימים כדי להגשים את המטרה שלכם להרוויח יותר כסף, אם צריך תכתבו את כל אותם דברים, שוב – בכנות גמורה...
כעת העריכו באופן המדויק ביותר שאפשר, כמה כסף תרוויחו בעוד שלושה חודשים מהיום, בעוד חצי שנה מהיום, בעוד שנה מהיום. וגם בעוד שנתיים.
עכשיו יש לכם סוג של מפה בראש או על הכתב. כמה כסף אתם מרוויחים היום, כמה כסף אתם צפויים להרוויח אם תעשו X Y Z, וכמה כסף תרוויחו בעוד שנה מהיום, אם תמשיכו לעשות בדיוק את מה שאתם עושים, בדיוק בקצב שאתם עושים אותו, למשך אותן שעות מדי יום עבודה רגיל שלכם.
אהה, פתאום כבר לא כל כך נעים לנסוע בזמן, הא? רוצים לסחוט את הברקס, מה? מה ראיתם שם, כשנסעתם קדימה? מכונת הזמן שלי אינה אמיתית, כמובן, אבל היא לא משקרת, בתנאי שאתם לא שיקרתם לה כמובן בתחילה.
מה שתשקיעו זה מה שתקבלו.
רוצים שינוי? רוצים להרוויח יותר כסף? רוצים להגיע לעוד שנה מהיום ולהסתכל אחורה אל הנקודה הזו בזמן ולאמר: זה היה רגע מפנה, והנה עובדה שהצלחתי בגדול! ??
תעשו חושבים רציניים אם הפעולות שאתם מכלים עליהן ימי עבודה שלמים יניבו תוצאות משמעותיות אם תמשיכו בדיוק בדרך הזו.
חישבו מה אתם יכולים לשנות, כדי להרווח יותר כסף עוד שלושה חודשים. יותר שעות עבודה? עבודה מרוכזת יותר? מאומצת יותר? שיתופי פעולה? מה חסר לעסק שלכם כדי לצמוח ומה אתם יכולים ומוכנים לעשות לשם כך.
עכשיו צאו לנסיעה אחרת, בדקו עם עצמכם איפה תהיו בנקודת זמן ברורה כלשהי, למשל עוד שלושה או שישה חודשים, אם תיישמו את הפעולות שהגדרתם. נראה קצת יותר ורוד? עכשיו נשאר רק ליישם.
כמה כסף תצליחו לעשות בחיים תלוי לא רק בכם, אבל כמה כסף אתם לא מצליחים לעשות תלוי במידה רבה בכם. לא תשקיעו במטרות שלכם, לא תראו כסף וזה די על בטוח.
בפעם הבאה נדבר על איך לזהות בעיות בהגשמת היעדים שלכם ולפתור אותן, כך שתפסיקו לתת פול גז בניוטרל ותתחילו לראות תוצאות מכל המאמצים המטורפים הללו, שלכם, שלי, שלנו, של כל משווקי האינטרנט באשר הם וכל ציבור העובדים מהבית.
קראו עוד על קביעת מטרות
פוסט זה מצטרף לרשימת הטיפים היומיים שלי לעבודה מהבית. נסו אותם! ממש כאן: איך לעבוד מהבית.
תוכלו לקרוא על כל הנושאים הקשורים כאן: עבודה מהבית.
וגם על רעיונות איך לעשות כסף. דף הבית תמיד נשאר כאן: כסף.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה