צריכים כסף? איך עושים כסף באינטרנט? האם יש דבר כזה כסף קל?
מחפשים עבודה מהבית או הכנסה נוספת שתייצר לכם עוד כסף, הגעתם למקום הנכון.
קל למצוא באתר כסף את השיטה המתאימה לכם לעשות כסף באינטרנט ולהתחיל להרוויח כסף, במקום לדבר

18.11.2009

כמה כסף עולה בקוגן ?


כמה כסף עולה בקוגן? בקוגן, אתם יודעים. הטרנד היחסית חדש של הבנים. ילדים, נו כן. אבל בעיקר בנים. בנות אולי מחזיקות או מבקשות איזה בקוגן אחד שיהיה להן בכיס, כי הוא בכל זאת מגניב, נפתח ומתגלגל, אבל עניין האיסוף של בקוגן פחות מעניין אותן. תוכנית טלויזיה שבמרכזה ילד וכדורי בקוגן הנפתחים לכל מיני צורות ודמויות ועולים לנו הרבה כסף. כמה כסף עולה בקוגן? תלוי כמה הילד שלכם רציני.
בקוגן בודד יכול לעלות בין 49 שקלים ל 100 שקלים, תלוי איזה בקוגן. בתחיל תההיסטריה עוד נמכרו כדורי בקוגן בודדים ב 39 שקלים, אך נראה שמחירם רק הולך ועולה בשל הביקוש העצום. בקוגן סטנדרטי, צבעוני ונחמד יעלה כ 49 שקלים, לא מעט כסף בשביל משחק כל כך קטן, אבל הילדים כן משתמשים בו ומשחקים איתו, שלא כמו משחקים רבים אחרים שנזנחים על המדף. כך שהוצאת כסף על כדור בקוגן יש צדדים חיוביים יחסיץ: האיכות טובה, המשחק מגניב למדי והילדים מרוצים ממנו לאורך זמן. אם הילד נהיה רציני במשחק בקוגן או באיסוף בקוגן, אתם כבר הולכים להידרש להיפרד מיותר כסף ללא ספק. בקוגן שווים במיוחד (אולי יש להם כוח ג'י יותר מבקוגנים אחרים? או שהעיצוב חדשני יותר בסדרות היקרות?) עולים 59 שקלים ומעלה. אריזה של שלושה בקוגן רגילים עולה כ 89-100 שקלים, ואילו שלישיית בקוגן מסדרות חדשניות יותר עולה כמעט כפול. בקוגן ענק (כדור בקוגן גדול) עולה המון כסף, כ 100 שקלים לכדור בודד. כמה כסף תשלמו על בקוגן פנס המתגלגל לכדור? למעשה זה אינו משחק בקוגן כי אם דמות בקוגן נפתחת עם פנס וידית, שעולה 59 שקלים והילדים מתלהבים ממנה מאוד. זירת קרב של בקוגן עולה המון כסף בארץ. כמה מאות שקלים לזירת קרב אמיתית (שזה מעין "שולחן" בקוגן שכזה), וכ 120 שקלים לזרת קרב מתקפלת מפלסטיק/ניילון. בחנויות אינטרנטיות בחו"ל כבר ראיתי זירת קרב כזו בדיוק ב 1.90 דולר. כן, כן פחות משני דולר. אם יש לכם משגר כסף מהחלל, תבקשו שיגור של 70-100 ש"ח לקניית משגר בקוגן. מה זה משגר בקוגן? משחק שיורה כדורי בקוגן.
ואם קיבלת סחרחורת מסכומי כסף הלא-יאמנו הללו, רק נזכיר שרוב הילדים רוצים יותר מבקוגן אחד, כדי שאפשר יהיה לשחק אחד נגד השני ולהחליף דמויות שונות.
אם אתם רוצים לקנות מתנה מסדרת בקוגן בלי להוציא המון כסף, אז הנה מגיעים המוצרים הממוצגים. פנס בקוגן עם צורות מתחלפות (מאיר בכל מיני צורות בקוגן) עולה כ 29 ש"ח, כנ"ל ערכות קעקועים של בקוגן. תשמרו קצת כסף לשיגעון הבא:)
קניות צרכנות
כסף באינטרנט

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה