צריכים כסף? איך עושים כסף באינטרנט? האם יש דבר כזה כסף קל?
מחפשים עבודה מהבית או הכנסה נוספת שתייצר לכם עוד כסף, הגעתם למקום הנכון.
קל למצוא באתר כסף את השיטה המתאימה לכם לעשות כסף באינטרנט ולהתחיל להרוויח כסף, במקום לדבר

31.3.2009

פיטורים - לא סוף העולם


מדברים על משבר כלכלי והמשק במיתון. הסיבות בערך ידועות, או לפחות למדנו ששום דבר לא לגמרי בטוח. התוצאות הן פיטורים רבים, אבטלה וירידה ברווחים. רובנו לא מתכנים שנאבד את מקום עבודתנו, ואם הסיבות אינן תלויות בנו (סגירת החברה, קיצוצים וכדומה) הרי שהדבר אינו בשליטתנו והסיבות אינן ברורות לנו עד תום.
פיטורין הוא בדרך כלל הצעד האחרון שנוקט המעסיק, אחרי שניסיונות קודמים כשלו, כגון שיחות עם העובד, תיאום ציפיות והגדרות תפקיד. לפיכך אנו אמורים לדעת שקדמה איזשהי היסטוריה לפיטורינו. אם הפיטורים פתאומיים וללא כל הכנה מראש, כנראה שהסיבות אינן קשורות בכם.
בשיחה עם המעביד או מי שפיטר אתכם, בררו כמה שיותר פרטים אודות הסיבה לפיטורים, התנאים והפיצויים המגיעים לכם ומידת תמיכתו בכם בחיפוש עבודה או מתן המלצות.
פיטורים הם לא סוף העולם ולא מסמלים את סוף הקריירה שלכם! להפך, פיטורים מעבודה שלא הערכתם במיוחד ולא היה לכך האומץ לעזוב – יכולים להיות בבחינת התחלה של דרך חדשה. כמו בכל דבר, אנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ואם נסתכל על פיטורינו כמו סוף העולם והקריירה שלנו, זה מה שהם יהיו. אנו יכולים לבחור לראות בפיטורים הזדמנות. כן, כל משבר הוא הזדמנות.
בחיפוש עבודה חדשה, התייחסו לפיטורים שלכם באותה פרופורציה. אל תתחילו לשקר בנוגע לסיבת הפיטורים שלכם, להאשים אחרים ולספר סיפורים ארוכים מדי. כל אלו יציגו אתכם באור שלילי. מסרו תיאור קצר, קולע ואמיתי של הסיבות לפיטורים שלכם: מנהל שהתחלף והחליף עמו את הצוות, קיצוצים או כל סיבה אחרת. זהו שלב חשוב עבורכם, לא רק בראיון עבודה: להודות ולהבין את הסיבות שבגללן איבדתם את עבודתכם, כדי שתוכלו להמשיך הלאה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה